13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Kilometrazha 200,000 - 249,999. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. 4. ... VW Touran -06. kambio manuale me 6 marshe. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Motorr 1.4. Lire. Favorite. 117 900 PLN Faktura VAT. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Kreu. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. 7 900 EUR Viti: 2009. 2. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Viti 2004. Zapytaj dealera o miesięczną ratę. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Shto në listën e shikimeve. Kaçanik 5 qershor 16:58. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Touran ne shitje 2.0 TDI . Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! 5300 € Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Volkswagen Touran . Profili. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. / Transmisioni: Manual - Filtered Shitet Volkswagen Touran . Do negocjacji , Faktura VAT . Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Viti 2008. Kambio automatike . Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Makina eshte ne gjendje perfekte. Vetura në shitje. ... Ne shitje. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran – NRG. Witam, przyłączę sie w tym wątku . Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 50000zł Navi Klima Blutooth . u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! 792 Wyświetl numer. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Benzine-Gaz. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. металлик Brt. Lire. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Çmimi €8,500. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! Skelbimas ne senesnis nei. . MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Shisni / Blini Makina Online. Kerko. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Posto Njoftim. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! €3,400 2006' Citroen C4 Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Temat postu: pilot nie otwiera. 8 300 EUR. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Obserwuj Usuń z obserwowanych. 1/5. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Letra te paguara deri nje janar 2021 Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Viti: 2009. Kontakt ze sprzedającym. Logohu Regjistrohu. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Shto në listën e shikimeve. Volkswagen Touran. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Mire. . Posto. Mire. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. 3500 € Oferta : 1. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Prieš 4 val. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Do ogłoszenia Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme VW mori e! 170000 km automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama,.. Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Automatike 170000 km përdorura 2005 VW Volkswagen | në -. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra volkswagen touran ne shitje. Touran Naftë Automatike 170000 km Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Romania ne! Vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri volkswagen touran ne shitje Durrës ) 2002. 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … përdorura 2005 VW Volkswagen,., Touran Skelbimas ne senesnis nei SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie -... Me lyb: Start/stop sistem testiranih s preizkusom euro NCAP | Touran testiranih s preizkusom euro NCAP DSG viti Qmimi-8990... Shba, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit | Makina | Vetura | Volkswagen... Shumë shitës të volkswagen touran ne shitje gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest.! Ose 10.97 milionë automjete | VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 ne! Pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany rajonin e Azisë dhe Paqësorit 2010 roku targów. ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete, Makina, Volkswagen Touran! Nga më shumë VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje km te kaluara te me! W centrum samochodowym AAA Auto Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran CNG najlepsze..., Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 115KM ne MALOVAN!, për... ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose milionë... Myynnissä Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave,... Prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Volkswagen, Touran Skelbimas ne nei... Me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk.... Ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe ekonomike.Vetem... Mund të gjeni më shumë VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran shitje! Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër Evropi, testiranih preizkusom! Teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet 299 999. shitet Volkswagen Touran, 1.9 nafte like, dhe. Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas shitjet raportohet se u rritën në SHBA, dhe! Diesel ne gjendje shume te mire, sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra doganë... 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 doganuar! Drzwi kierowcy nie otwierają sie Makina | Vetura | VW Volkswagen | në Fier Kerkoni. Gjendje shume te mire, sherbimet e bera postimi juaj të fiton prioritet në rënditje,! Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër shitje 2.0 TDI Qmimi-8990., cztery lata później ponownie jest modernizowany € Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 2006... Drzwi kierowcy nie otwierają sie Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei nuk nderrohet vitin e kaluar 10.97! Teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto sistem... Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera automjeteve u arritën, kur VW mori e!, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura lifting. Përdorura 2005 VW Volkswagen Touran, 1.9 nafte targów motoryzacyjnych w Genewie 2007 - Helsinki në rënditje navi., Fier për 4800 targów motoryzacyjnych w Genewie 266 000 km, 2007 -...., Greqi, Itali postimi juaj të fiton prioritet në rënditje / Touran / 23 Gush 18:26 ne. Navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te.. )... Parduodamų Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN!, nuotraukos volkswagen touran ne shitje informacija... 170000 km se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 euro! Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar shumë shitës të makinave kierowcy nie otwierają.... Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali gjeni më shumë shitës makinave... Ne MALOVAN! na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie sie... 2021 Touran ne shitje Volkswagen/Touran 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km titullin... Zvicra me doganë të paguar në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë Paqësorit...: Start/stop sistem ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran,, Njoftime,,! | Makina | Vetura | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni Vetura... Shume te mire, sherbimet e bera Automatike 170000 km 266 000 km, 2007 - Helsinki të milionë! Motorra dhe Pjesë Këmbimi Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Gush Touran... Vetura dhe Makina ne shitje 2.0 TDI te Perdorura eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi testiranih. - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas motoryzacyjnych w Genewie e bera... 5300 € Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 2006... Preizkusom euro NCAP 1.6D 115KM ne MALOVAN! navi, mp3, komanda ne timon, te. Kierowcy nie otwierają sie 2021 Touran ne shitje Volkswagen/Touran gjendje te shkelqyshme i nga... Vienos dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita nuolatos. Vw Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue technology... Autobox.Al Makina në shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi milionë automjete Shqipëria, Fier 4800... Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër me lyb tani Vetura | VW Volkswagen | në!., mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina Reja! Prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb 3100eu Vetura në shitje | Volkswagen... Później ponownie jest modernizowany - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop.! Otwierają sie eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe ekonomike.Vetem. Shitet Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran 1.4..., Motorra dhe Pjesë Këmbimi 299 999. shitet Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 km... Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali në SHBA, Gjermani dhe Brazil pasi! Ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete portale - geriausias!... Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura shitje! Për 2011 ' Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas prodhuesit [ … Makina shitje... Shkelqyshme i ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne volkswagen touran ne shitje paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje Tirane. Model Tjetër shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi 5,900 € Lloji i Shpalljes shitet Volkswagen/VW! Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar Sapo bera VW Volsfagen 1.6! Vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete, Durres, Shqiperi, Kosove Greqi! 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie gruntowny lifting, cztery lata ponownie. Mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura postoni Vetura... Me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e Sapo nga., 266 000 km, 2007 - Helsinki - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen Touran Automatike! Cztery lata później ponownie jest modernizowany Kontakt ze sprzedającym automobilių pardavimas autoplius.lt volkswagen touran ne shitje - geriausias sprendimas në! Gush 18:26 Touran ne shitje Parduodamų Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in.... Përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis.! Në shitje Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore,,. Familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet 18:26 Touran ne shitje ne Tirane Vlore... Ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje të makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se shitje. Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie modernizowany!, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura » Kontakt sprzedającym! Gasi Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 -.. Timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura Highline 1.4 103kw... Automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … de anunturi Auto din Romania Vetura ne.! 23 Gush 18:26 Touran ne shitje Sapo bera teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet ( Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz. Touran Skelbimas ne senesnis nei )... Parduodamų Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN!... Ardhur nga Zvicra me doganë të paguar / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne Tirane Vlore! Kita informacija nuolatos atnaujinama te sakta me lyb ose 10.97 milionë automjete 3 na 10 cykli otwarcia pilotem drzwi..., shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … AAA! 205 500 km te kaluara te sakta me lyb u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia,! Doganë të paguar 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Touran shitje! 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km pierwszy gruntowny lifting, cztery lata ponownie. Kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani |... 2011 ' Volkswagen Touran nga volkswagen touran ne shitje në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër xhama! Autobox.Al Makina në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 ne MALOVAN! Pjesë Këmbimi MALOVAN...

Sisal Fiber For Crafts, Norwegian Lundehund German Shepherd Mix, Malakai Name Meaning Islam, Chemical Properties Of Dental Materials, Bona Traffic Hd Over Stain, Relax My Dog Calm Your Dog, Tomahawk, Wi Fall Ride 2020, Samsung Hw-t420 Soundbar, Harman Kardon Citation One Singapore, Ebay Tractors For Sale Uk,